yangın kepenkleri ankara
yangın kepenkleri ankara
yangın kepenkleri ankara

Fotoselli Kapı Ankara

Fotoselli Kapı Ankara BABDOOR kalitesi ile imalatı Ankara da yapılır ve tüm Türkiye’ye ulaştırılır. Fotoselli Kapılar günümüz de her yer de kullanılmaktadır. Binalarınızın girişlerine estetik bir görünüm katan bu sistemler binalarınıza girerken koyulacak şifreli paneller sayesinde güvenlikli hale getirilebilir. Dış havayla izolasyon sağladığı için yarı yarıya enerji tasarrufu yaptığı kanıtlanmıştır. Fotoselli Kapılar iç mekanlarda da ve insan trafiğinin fazla olduğu alanlarda kullanılabilir. Bu kapıların birçok fonksiyonel özellikleri bulunduğu için yaz kış rahatlıkla kullanılır.
Fotoselli Kapı Çeşitleri
Fotoselli Kapılar çift kanatlı, tek kanatlı, teleskopik olarak imal edilebilirler. Montajının yapılacağı yere özel olarak tasarlanan bu kapılar, büyük yerler için çift kanatlı en dar alanlarda bile kullanılacak olan teleskopik kapılar şeklin de imal edilirler. Teleskopik Kapıların çalışma mantığı ise kapılar birbirinin üzerine gelecek şekilde açılıp kapanmaktadır ve bu şekilde istenilen en dar alanlarda bile kullanılabilir.
Fotoselli Kapı Parçaları Ankara

Motor ve Yürütme Aksanı
Motor yürütme aksanını çekerek ve iterek kapının açılmasını sağlarlar. Bu parçaların özellikle bakım zamanlarının geçirilmemesi önerilir.
Radar Sistemi
Görüş açısını istediğimiz gibi ayarladığımız bu sistemler sizi gördüğü zaman otomatik olarak kapının açılmasını sağlarlar.
Fotoselli Sistem
Emniyet Fotoseli siz kapının arasında durduğunuz zaman kapının kapanmasını engeller ve bu şekilde hiçbir canlıya zarar gelmez.
Fotoselli Kapılarda Güvenlik
Kapıların camları kurşun geçirmez olarak imal edilebilir ve girişlerde şifreli panel, parmak okuyucu, yüz tanıma sistemi gibi güvenlik önlemleri artırılabilir.
Fotoselli Kapıların Kanat Yapıları
Fotoselli Kapıların Kanatları montajı yapılacak olan yerlere özel olarak tasarlanmaktadır. Tasarımlara göre çift kanat ya da tek kanat dar alanlar için ise teleskopik sistem kullanılmaktadır.

Fotoselli Kapı Fiyatları Ankara
Fotoselli Kapıların fiyatlarının maliyeti diğer kapılara göre daha uygundur. Fiyatlarımız kura bağlı olarak değişmektedir.

Fotoselli Kapı Tamiri Ankara
Fotoselli Kapılarınız BABDOOR un kalitesi ve uzman ekipleri tarafından yoğunluğa göre aradığınız gün yapılmaktadır. Kapılarımız bizim markamız olması dahilinde garantimiz altındadır.

OTOMATİK KAPI SİSTEMLERİ

Sıkça Sorulan Sorular

Adı üzerinde otomatik kapılar, otomatik açılır kapanır özelliği sayesinde oldukça kullanışlıdır. Süpermarketler, oteller, kamu kuruluşları, hastaneler, alışveriş merkezleri gibi birçok yerde tercih edilen sistemlerdir. Otomatik kapı ankara uygulamaları için bizleri tercih edebilirsiniz.
Otomatik kapı uygulamaları tercihinize ve kullanmak istediğiniz alana göre çeşitlilik gösterebilen sistemlerdir. Otomatik kapı fiyatlarıyla ilgili yeterli bilgi sahibi olabilmez için bizleri ziyaret edebilir ya da bizleri arayabilirsiniz.
Otomatik Kapı uygulamalarımız Bab Door garantisi altındadır ve kullanıcı hatası dışında ücretsiz servis tamir desteği sağlanmaktadır. Firmamız dışındaki ürünlerin de servis tamir hizmetlerini yapmaktayız. Bab Door ürünleri ya da uygulamalarıyla ilgili yaşayacağınız herhangi bir servis ihtiyacında firmamız personelleri tarafından sizlere kısa sürede dönüş sağlanacaktır. Otomatik Kapı Ankara Servisi hakkında detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.
BABDOOR marka fotoselli kapılar giriş çıkış trafiğinin yoğun olduğu yerlerde kullanılabildiği gibi iç ve dış hava ortamının birbirinden hızlı bir şekilde ayrılması istenilen yerlerde de tercih edilebilir. Uygulamanın yapıldığı yere bağlı olarak farklı açılım sistemleri ile yapınıza estetik ve fonksiyonellik kazandırır. Yerli veya ithal motorları ile sessiz çalışma özelliğine sahiptir ve uzun ömürlüdür. Fotoselli kapı mekanizmaları ISO 9001 VE CE Kalite belgelerine sahiptir.

BAB DOOR

BABDOOR’un ürettiği otomatik sistemler garantimiz altındadır. BABDOOR’un geniş ürün hizmetin de Yangın Kapıları, Bariyer Sistemleri, Fotoselli Kapı, Hermetik Kapı, Yükleme Rampaları, Yangın Kepenkleri, Hızlı PVC Kapı, Seksiyonel Kapı, Bahçe Kapısı, Garaj Kapısı, Otomatik Kepenk, Otomatik Panjur, Otomatik Döner Kapı, Doksan Derece Açılır Kapı, Teleskopik Kapı gibi sistemlere ulaşabilirsiniz.

BABDOOR’un uygulamalarına, fiyatlarına, servisine ve tamir hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Fotoselli Kapı Fiyatları Ankara

Fotoselli Kapı Sistemleri ile ilgili detaylı fiyat bilgisi için bize ulaşabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN