yangın kepenkleri ankara
yangın kepenkleri ankara
yangın kepenkleri ankara

Otomatik Panjur Ankara

Otomatik Panjur Ankara evlerinizi, işletmelerinizi BABDOOR kalitesi ile koruyan kullanımı kolay sistemlerdir. Otomatik Panjurlar çelikten ya da alüminyumdan imal edilmektedir. Bu sistemlere galvaniz kaplama yapıldığı takdirde hayat boyu garanti mevcuttur. İstenildiği zaman çelikten imal edilen bu sistemler patlamalara ve darbelere karşı son derece dayanıklıdır. İstenildiği zaman mazgal şekilde kullanılan bu sistemlerle evlerinizi dilediğiniz gibi havalandıra bilirsiniz. Yazın güneşi keser içindeki poliüretan dolgu sayesinde kışın soğuk havayı engeller. Dilediğiniz zaman otomatik dilediğiniz zaman manuel olarak kullanılan bu sistemler elektrik kesildiğinde de son derece kullanımı kolaydır.
Otomatik Panjur Tamiri Ankara
Otomatik Panjurlar genellikle motor ve kayış kısımlarım da sıkıntı oluşmaktadır. Düzenli olarak bakım yapılan panjurlar da kullanım ömrü uzatılır. Panjurlarınızın tamiri BABDOOR kalitesi ile uzman ekipleriniz tarafından en kısa sürede yapılmaktadır. Markamız olan ürünlerimiz garanti altındadır. Markamız olmayan ürünlerimizin tamiri uygun fiyatlara yapılmaktadır.
Otomatik Panjur Fiyatları Ankara
Otomatik Panjurlar kullanılan malzemeye göre fiyatları artmaktadır. Fiyatlarımız kura bağlı olarak değişiklik göstermektedir.
Otomatik Panjur Çeşitleri Ankara
Otomatik Panjurlar statik boyayla boyanıp uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Evlerinize iş yerlerinize göre uygun ve şık tasarımlar yapılmaktadır. Detaylı bilgi için ulaşabilirsiniz.

OTOMATİK KAPI SİSTEMLERİ

Sıkça Sorulan Sorular

Adı üzerinde otomatik kapılar, otomatik açılır kapanır özelliği sayesinde oldukça kullanışlıdır. Süpermarketler, oteller, kamu kuruluşları, hastaneler, alışveriş merkezleri gibi birçok yerde tercih edilen sistemlerdir. Otomatik kapı ankara uygulamaları için bizleri tercih edebilirsiniz.
Otomatik kapı uygulamaları tercihinize ve kullanmak istediğiniz alana göre çeşitlilik gösterebilen sistemlerdir. Otomatik kapı fiyatlarıyla ilgili yeterli bilgi sahibi olabilmez için bizleri ziyaret edebilir ya da bizleri arayabilirsiniz.
Otomatik Kapı uygulamalarımız Bab Door garantisi altındadır ve kullanıcı hatası dışında ücretsiz servis tamir desteği sağlanmaktadır. Firmamız dışındaki ürünlerin de servis tamir hizmetlerini yapmaktayız. Bab Door ürünleri ya da uygulamalarıyla ilgili yaşayacağınız herhangi bir servis ihtiyacında firmamız personelleri tarafından sizlere kısa sürede dönüş sağlanacaktır. Otomatik Kapı Ankara Servisi hakkında detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.
BABDOOR marka fotoselli kapılar giriş çıkış trafiğinin yoğun olduğu yerlerde kullanılabildiği gibi iç ve dış hava ortamının birbirinden hızlı bir şekilde ayrılması istenilen yerlerde de tercih edilebilir. Uygulamanın yapıldığı yere bağlı olarak farklı açılım sistemleri ile yapınıza estetik ve fonksiyonellik kazandırır. Yerli veya ithal motorları ile sessiz çalışma özelliğine sahiptir ve uzun ömürlüdür. Fotoselli kapı mekanizmaları ISO 9001 VE CE Kalite belgelerine sahiptir.

BAB DOOR

BABDOOR’un ürettiği otomatik sistemler garantimiz altındadır. BABDOOR’un geniş ürün hizmetin de Yangın Kapıları, Bariyer Sistemleri, Fotoselli Kapı, Hermetik Kapı, Yükleme Rampaları, Yangın Kepenkleri, Hızlı PVC Kapı, Seksiyonel Kapı, Bahçe Kapısı, Garaj Kapısı, Otomatik Kepenk, Otomatik Panjur, Otomatik Döner Kapı, Doksan Derece Açılır Kapı, Teleskopik Kapı gibi sistemlere ulaşabilirsiniz.

BABDOOR’un uygulamalarına, fiyatlarına, servisine ve tamir hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Otomatik Panjur Fiyatları Ankara

Otomatik Panjur Sistemleri ile ilgili detaylı fiyat bilgisi için bize ulaşabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN